DIESEL, 1978 yılında Renzo Rosso ve Adriano Goldschmied tarafından İtalya’da kurulmuştur. DIESEL, dünya çapında sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile moda eğilimlerinin belirleyicisi konumundadır. DIESEL yenilikçi bir uluslararası yaşam tarzı şirketidir. DIESEL’in dünya çapında 200’den fazla mağazası bulunmaktadır. DIESEL değişimden etkilenir, her sezon 3000’e yakın yeni ürün üretir. Ürettiği bu ürünler büyük yenilikçi bir özgürlük sürecinden gelir.

Blue Jean’den ayakkabıya, çantadan gözlüğe ve ürettiği tasarım harikası saatlere kadar göz alıcı bir stile sahip olmanın tarihini yeniden yazmaktadır. Tasarımları ve kullandığı kaliteli materyallerle, saat sektörüne hızlı bir giriş yapan DIESEL, “ONLY THE BRAVE” mottosuyla cesur çizgilerin öncüsü olmuştur.

Gün içinde farklı anlarınıza (Ofis – Spor – Parti) cevap verir nitelikte saatler üretmektedir. DIESEL’in ürettiği saat modelleri, göz alıcı bir estetik ve kişiliğe uygun tasarımları içermektedir. DIESEL saatinizle hem zamanınızı kontrol edebilecek hem de günlük hayatınızın her anında şık ve sportif bir görünümün temsilcisi olacaksınız.

DIESEL DZ7350 modeli, geniş büyüklükteki ölçüleri, siyah tonlarla bezenmiş siluetinin içinde, göz alıcı pembe-altın tonlarla vurgulanan iç tasarımı ile saf bakış tarzı ve ayrıcalıklı bir stil sunar. Paslanmaz çelik gövdesi ve siyah deri kayışıyla sağlamlık ve tasarımı bir arada sizlere ulaştırıyor.

 

Çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı mineral bir cama sahiptir.

4 Farklı zaman göstergesi ile nerede olursanız olun zamanı ayarlamanıza gerek kalmadan farklı zaman dilimlerini size sunar.

24 saat göstergesi ve kronometre özellikleriyle günlük yaşantınız için her alanda size rahatlık sağlar.

57 mm’lik kasa çapı, 3 bar basınç dayanımı ve 30 metre su geçirmezlik sağlayarak sağlamlığını sizin için kanıtlar.

Kasasının altında güçlü bir analog kronograf kuvars pile sahiptir.

 

DIESEL DZ7350 modeli ile gün içindeki; aktivitelerinize, seyahatlerinize, toplantılarınıza hatta koşularınıza herhangi bir engel kalmaması için bütün özelliklere sahiptir. Nerede olursanız olun ihtiyaçlarınıza cevap verecek olan DZ7350, sadece cesur olanların vazgeçilmezi olacaktır.