MICHAEL KORS, dünyaca ünlü lüks aksesuarlar ve hazır giyim tasarımcısıdır. 1981 yılında Michael Kors tarafından kurulmuştur. Michael, Michael Kors Koleksiyonu ve Michael Kors etiketleri altında, ayakkabı, çanta, saat, takı, hazır giyim (erkek ve kadın), gözlük ve parfüm gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

MICHAEL KORS markası doğal cazibe hissi ve zamansız şıklığın tek adresidir. Tasarımları, modern olduğu kadar sofistike bir stil serüvenine adanmıştır. Lüks yaşam biçimini vizyon alarak moda dünyasının sayılı markalarından biri olmuştur.

MICHAEL KORS mağazaları, dünyanın cazibe merkezleri sayılabilecek; New York, Beverly Hills, Chicago, Londra, Milan, Paris, Münih, İstanbul, Seul,  Tokyo, Hong Kong, Şangay ve Rio De Janeiro gibi şehirlerde müşterilerine hizmet vermektedir. MICHAEL KORS markası dünya çapında 550’den fazla mağazası ve 1500 mağaza içi butiğiyle müşterilerine ikonik ve sofistike yaşam tarzının ayrıcalıklarını sunmaktadır.

 

MICHAEL KORS MK2484 modeli, teninize uyumlu tasarımı ile  konforun ve estetiğin ayrılmaz bir parçası olarak sizlere sunulmaktadır. Ten renginize yakın, bronz tonlarında ahenkli bir deri kayışa sahiptir. Ayrıca klasik ve şık görünümlü altın kaplamalı bir tokaya sahiptir. Kaplumbağa kabuğu desenlerinden esinlenilmiş, paslanmaz çelik bir çerçeve ile zarafeti ve uyumu yansıtmaktadır.

 

Çerçevesine uygun kaplumbağa kabuğu desenlerine sahip iç tasarım, renk seçiminde uyumu ve enerjik bir görünümü arayanlar için vazgeçilmezi sunmaktadır.

39 mm kasa çapı ile paslanmaz çelikten yapılmış kasaya sahiptir. Gövdeyi oluşturan ana çerçeve altın kaplama görünümüyle lüks yaşam stilinin parıltısını gösteriyor.

 

Çizilmeye karşı dayanıklı mineral cam ile şık görüntüsünün altında adeta güç ve cesareti simgeliyor. MK2484 modeli 50 metreye kadar su geçirmezlik sağlayarak, yüzme aktivitenizde ten uyumu yanında güzellik ve zarafeti yanınızda taşımanıza olanak veriyor.

 

MK2484 modeli, MICHAEL KORS felsefesini tam anlamıyla yansıtan, zarafeti, şıklığı ve modanın vazgeçilmez unsurlarını bir arada gösteren bir modeldir. MK2484 modeli ile ruhunuzu ve içinizdeki tutkuları açığa çıkarmanın tam zamanı!