TOMMY HILFIGER, Thomas Jacob Hilfiger tarafından 1985 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur. Tommy Hilfiger, Hilfiger Denim ve Hilfiger Collection koleksiyonlarından oluşan geniş bir ürün gamına sahiptir. Tommy Hilfiger markası, dünyanın önde gelen yenilikçi yaşam tarzı markalarından biridir. Amerikan stilinin özünü yansıtan ürünleri ile tanınmaktadır. Erkek, Kadın ve Çocuk spor giyim, kot, aksesuarlar, saat, gözlük, ayakkabı, parfüm ve ev eşyaları dahil olmak üzere birçok ürünü bünyesinde barındırır. 115’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

 

TOMMY HILFIGER, yenilikçi tasarım anlayışı, özgün stillerin yaratıcısı ve moda trendlerine yeni çizgiler ekleyen bir marka olarak, dünyada kendine sağlam bir yer edinmiştir. Amerikan stilinin en özgün ve sıra dışı tasarımlarına sahip olan TOMMY HILFIGER, moda ikonu Gigi Hadid ve Tenis oyuncusu Rafael Nadal gibi yıldızlarla yaptığı koleksiyon çalışmalarıyla adından söz ettirmeye sürekli devam etmektedir.

 

TOMMY HILFIGER TH1781743 modeli,

·         Bronz-altın tonlarında paslanmaz çelikten üretilmiş bir çerçeve ve kayışı bulunmaktadır.

·         37 mm’lik bir kasa çapı ile kelebek kilitli toka sistemine sahiptir.

·         Altın tonlarıyla süslenmiş kadran içinde 24 saat göstergesi ve tarih ile günü ayrı ayrı gösteren ayrıca 2 gösterge bulunmaktadır.

·         3 ATM basınca ve 50 m su geçirmezliği ile günün her anında yanınızda.

·         Çizilmelere ve darbelere karşı güçlendirilmiş bir mineral cama sahiptir.

·         Roma rakamı ve şık taşlarla bezenmiş rakam göstergeleri ile zarafet ve şıklığı yansıtmaktadır.

·         Paslanmaz çelik kasa altında ki mekanizma kuvars pil ile donatılmıştır.   

 

Her zaman yenilikçi stillerin öncüsü olan TOMMY HILFIGER markasının tasarım harikası olan bu saat, farklı moda anlayışıyla size mükemmel bir uyum sağlayacak. Tasarımında görünüm ve uyuma özen göstererek tasarlanan TH1781743 modeli, ten renginize uyumlu renk seçimleriyle sizleri cezbeder.